Naše služby

Zákazníci si chválí naše spolehlivé služby, které někteří využívají poměrně pravidelně. O našich schopnostech ledacos vypovídají všeobecně pozitivní reference. Pozitivní ohlas má v Praze naše otevírání dveří bytu či otevírání aut. Naše nonstop zámečnictví vyřeší i zabouchnuté klíče. Široká škála služeb je doplněna o zámečnický servis.

 

Nonstop zámečnictví

Zabouchnuté klíče se zdají jako černá můra, protože se poté nemůžete dostat domů. Ovšem díky službě nonstop zámečnictví stačí zavolat o pomoc a do hodiny se na místo dostaví náš zámečník, který se postará o otevírání dveří bytu. Celá operace našeho zámečníka většinou netrvá příliš času a během pár okamžiků se můžete vrátit zpátky do svého bytu či domu.

 

Naše služby realizujeme v lokalitách Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10 a okolí Prahy do 30km.

Máte zájem o naše služby? kontaktujte nás

______Užitečné informace

  • Prodej domů Zlín
    Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny. Samozřejmě i na tomto trhu jsou omezené […]
  • Interiér na míru
    Při zařizování nového interiéru, nebo rekonstrukci starého bytu lze udělat mnoho chyb, jejichž napravování vás pak bude stát zbytečné peníze, čas i nervy. Proto je vždy […]

O nás

Zámečnická pohotovost je služba pro všechny, kteří hledají profesionální zámečnictví NONSTOP. Našim hlavním působištěm je Praha. Mezi nejčastěji realizované služby patří otevírání dveří, otevírání zámků, otevírání bytů, výměna zámků. Víme jak otevřít zabouchnuté dveře či odstranit zalomený klíč v zámku. Poskytujeme rovněž odborné poradenství a naši zámečníci jsou pravidelně školeni.

Zámečnické služby poskytujeme v lokalitách: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12 až Praha 22. Zámečnická pohotovost Praha je tu pro Vás!