Nonstop zámečnictví

Služby zámečníků jsou v některých chvílích velmi potřebné. Kdo jiný se postará o otevírání zámků, když máte zabouchnuté dveře? Velmi důležitou vlastností je fungování nonstop, takže si naše služby můžete objednat v jakoukoliv dobu. Stát se totiž může ledacos a třeba si zabouchnete klíče, když jdete na večírek.

 

Zavolat můžete kdykoliv

Otevírání zámků bytů je pro naše zámečníky hračkou. Zavolat si je můžete v jakoukoliv denní i noční hodinu, přičemž zámečníka vysíláme okamžitě, takže dojede v co nejkratší možné době. Nonstop zámečnictví Praha jednoduše zvládá i složité úkoly.

 

Naše služby

Kromě klasických osvobozovacích prací děláme i další služby. Rádi pomůžeme s výměnou zámku po vloupání, poškozením zámku, ale cizí nám není ani obyčejná výměna zámků/vložek. Řada lidí by si nejradši otevřela zamčené dveře svépomocí, ale v takovém okamžiku spíše hrozí nevratné poškození zámku, takže problém přenechejte specialistům.

 

Nonstop zámečnictví realizujeme v lokalitách Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10 a okolí Prahy do 30km.

Máte zájem o naše služby? kontaktujte nás

______Užitečné informace

  • Prodej domů Zlín
    Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny. Samozřejmě i na tomto trhu jsou omezené […]
  • Interiér na míru
    Při zařizování nového interiéru, nebo rekonstrukci starého bytu lze udělat mnoho chyb, jejichž napravování vás pak bude stát zbytečné peníze, čas i nervy. Proto je vždy […]

O nás

Zámečnická pohotovost je služba pro všechny, kteří hledají profesionální zámečnictví NONSTOP. Našim hlavním působištěm je Praha. Mezi nejčastěji realizované služby patří otevírání dveří, otevírání zámků, otevírání bytů, výměna zámků. Víme jak otevřít zabouchnuté dveře či odstranit zalomený klíč v zámku. Poskytujeme rovněž odborné poradenství a naši zámečníci jsou pravidelně školeni.

Zámečnické služby poskytujeme v lokalitách: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12 až Praha 22. Zámečnická pohotovost Praha je tu pro Vás!