Reference

Eduard L.

10. 11. 2016


Při příchodu domů jsem se nemohl dostat přes vchodové dveře, protože mi nešlo otočit klíčem v zámku. Zavolal jsem si pomoc v podobě zámečnické pohotovosti, která vyřešila problém do hodiny.

Karel S.

28. 1. 2017


Když jsem si doma zabouchl klíče, pořádně ve mně hrklo. Naštěstí jsem měl uložené číslo na nonstop zámečnictví, pro které nebylo otevírání dveří žádným problémem. Práci měl zámečník hotovou během necelé čtvrt hodiny.

Stanislava P.

23. 11. 2016


Nedopatřením jsem si zabouchla dveře od bytu, když jsem odcházela do bytu, ale klíče zůstaly uvnitř. Naštěstí stačilo zavolat na zámečnickou pohotovost, která se o odemčení bleskově postarala. Zámečník dorazil během půl hodiny a vyřešil vše k mojí spokojenosti.

Pavel Č.

17. 8. 2016


Porouchal se mi zámek u vstupních dveří do bytu, takže jsem se nemohl dostat domů. Měl jsem s sebou telefon, našel jsem si webové stránky zámečnické pohotovosti a přivolal si pomoc. Během krátké doby dorazil zámečník, který do deseti minut otevřel dveře.

Vojtěch M.

7. 9. 2016


Zabouchl jsem si klíče v bytě a rezervní mají rodiče v Mladé Boleslavi, kam jsem neměl čas jet, takže jsem si zavolal zámečnickou pohotovost, která můj problém během chvíle vyřešila. Zámečník dorazil opravdu rychle a otevírání bytu mu netrvalo ani deset minut.

Jan H.

1. 3. 2017


Když se dostanete do svízelné situace s dveřmi, které nejdou otevřít, můžete se spolehnout na služby nonstop zámečnictví. Já to udělal a rozhodně nelituji.

Jana K.

11. 10. 2016


K vyřešení případu dojel zámečník, který precizně odvedl svoji práci, ale zároveň byl velmi milý a vstřícný. Navíc vše zvládl udělat hodně rychle.

Petr S.

12. 2. 2017


Zabouchnuté klíče jsou pořádný problém, ale díky perfektním službám zámečnické pohotovosti se dá všechno vyřešit.