Zabouchnuté klíče

Spoustě z nás už se to někdy stalo – odešli jste z bytu, ale nevzali jste si klíče, které jste si doma zabouchli. To je nezáviděníhodná situace, protože v takovou chvíli může pomoci jen NONSTOP zámečnictví. Specialisté na otevírání dveří se krátce po obdržení telefonátu vydají na místo určení.

 

Naše služby jsou široké

Hlavní město je naštěstí dostatečně velké, takže otevírání zámků a Praha jde k sobě. Zámečnická pohotovost totiž dokáže velké divy. Pro zkušené zámečníky nepředstavuje problém ani otevírání aut nebo složité otevírání zámků trezorů. Zabouchnuté klíče v tom okamžiku vypadají jako malichernost. Vzhledem k tomu, že pracujeme NONSTOP, postaráme se o Váš problém v jakoukoliv hodinu.

 

Zabouchnuté klíče

Profesionální a kvalifikovaní zámečníci se dovedou postarat o všechno a v nabídce je spousta užitečných služeb. Nechybí ani výměna zámků/vložek, do čehož se řadě zámečníků nechce pouštět, ale naši pracovníci s tím nemají sebemenší problém.

 

Zabouchnuté klíče řešíme v lokalitách Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10 a okolí Prahy do 30km.

Máte zájem o naše služby? kontaktujte nás

______Užitečné informace

  • Prodej domů Zlín
    Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny. Samozřejmě i na tomto trhu jsou omezené […]
  • Interiér na míru
    Při zařizování nového interiéru, nebo rekonstrukci starého bytu lze udělat mnoho chyb, jejichž napravování vás pak bude stát zbytečné peníze, čas i nervy. Proto je vždy […]

O nás

Zámečnická pohotovost je služba pro všechny, kteří hledají profesionální zámečnictví NONSTOP. Našim hlavním působištěm je Praha. Mezi nejčastěji realizované služby patří otevírání dveří, otevírání zámků, otevírání bytů, výměna zámků. Víme jak otevřít zabouchnuté dveře či odstranit zalomený klíč v zámku. Poskytujeme rovněž odborné poradenství a naši zámečníci jsou pravidelně školeni.

Zámečnické služby poskytujeme v lokalitách: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12 až Praha 22. Zámečnická pohotovost Praha je tu pro Vás!