Výměna zámků/vložek

Nonstop zámečnictví se zabývá spoustou věcí. Problém nepředstavuje otevírání zámků, zabouchnuté dveře či otevírání aut. Ovšem nabídka služeb je ještě mnohem širší, takže si lze objednat i výměnu zámků či vložek.

 

Zkušení zámečníci

Řada lidí sice mluví o výměně zámku, leč ve skutečnosti jde jen o výměnu cylindrické vložky. Ještě než se zámečníci pustí do výměny, musí demontovat původní a nahradit ji novou vložkou totožného typu. Také si můžete domluvit namontování odolnější vložky, která bude mít vyšší bezpečnostní třídu. Naši zkušení zámečníci si poradí s výměnou zámků/vložek od všech dostupných světových značek. Díky nepřebernému množství zkušeností dokážou práci dokončit velmi rychle.

 

Pozitivní reference hovoří za nás

Praha je sice velká, ale naši pracovníci se umí dopravit do jakéhokoliv místa, kde proběhne výměna zámků/vložek. Kromě výměn zámků a vložek však naši pracovníci dovedou otevírat jakékoliv zámky, čehož využijete ve chvíli, kdy zůstanou někde zabouchnuté klíče. Stačí si projít vybrané reference a uvidíte, že s našimi službami panuje všeobecná spokojenost. Výměnu zámků/vložek realizujeme v lokalitách Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10 a okolí Prahy do 30km.

Máte zájem o naše služby? kontaktujte nás

______Užitečné informace

  • Prodej domů Zlín
    Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny. Samozřejmě i na tomto trhu jsou omezené […]
  • Interiér na míru
    Při zařizování nového interiéru, nebo rekonstrukci starého bytu lze udělat mnoho chyb, jejichž napravování vás pak bude stát zbytečné peníze, čas i nervy. Proto je vždy […]

O nás

Zámečnická pohotovost je služba pro všechny, kteří hledají profesionální zámečnictví NONSTOP. Našim hlavním působištěm je Praha. Mezi nejčastěji realizované služby patří otevírání dveří, otevírání zámků, otevírání bytů, výměna zámků. Víme jak otevřít zabouchnuté dveře či odstranit zalomený klíč v zámku. Poskytujeme rovněž odborné poradenství a naši zámečníci jsou pravidelně školeni.

Zámečnické služby poskytujeme v lokalitách: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12 až Praha 22. Zámečnická pohotovost Praha je tu pro Vás!