Otevírání zámků

Pokud si zabouchnete klíče a nemáte jak se dostat domů, nemusíte si zoufat. To samé platí i v případě, že vám jednoduše nejdou otevřít dveře, protože se něco stalo se zámkem. Otevřeme všechny zámky u dveří bytů, domů, budov.

 

Zámečnická pohotovost NONSTOP

Naši zámečníci mají spoustu zkušeností, navíc jsou k dispozici 24 hodin denně. Na naši zámečnickou firmu se můžete obrátit i ve chvíli, kdy potřebujete opravit poškozené vložky zámku po vloupání nebo po úmyslném zničení.

 

Garance otevření do 60 minut

Díky našemu nouzovému otevírání dveří se snadno a rychle dostanete domů. Vždyť nemožnost dostat se domů není žádná legrace. Určitě se nemusíte obávat žádných prodlev – zámek otevřeme, co nejrychleji to půjde. Garantujeme otevření zámku do 60 minut od objednávky, pokud časový limit nesplníme, zaručujeme slevu ve výši 50%.

 

Otevírání zámků bytů realizujeme v lokalitách Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5,
Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10 a okolí Prahy do 30km.

Máte zájem o naše služby? kontaktujte nás

______Užitečné informace

  • Prodej domů Zlín
    Na dnešním trhu nemovitostí je nepřeberné množství nabídek nemovitostí, které jsou jako stvořeny pro první bydlení či založení rodiny. Samozřejmě i na tomto trhu jsou omezené […]
  • Interiér na míru
    Při zařizování nového interiéru, nebo rekonstrukci starého bytu lze udělat mnoho chyb, jejichž napravování vás pak bude stát zbytečné peníze, čas i nervy. Proto je vždy […]

O nás

Zámečnická pohotovost je služba pro všechny, kteří hledají profesionální zámečnictví NONSTOP. Našim hlavním působištěm je Praha. Mezi nejčastěji realizované služby patří otevírání dveří, otevírání zámků, otevírání bytů, výměna zámků. Víme jak otevřít zabouchnuté dveře či odstranit zalomený klíč v zámku. Poskytujeme rovněž odborné poradenství a naši zámečníci jsou pravidelně školeni.

Zámečnické služby poskytujeme v lokalitách: Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12 až Praha 22. Zámečnická pohotovost Praha je tu pro Vás!